TÜ Ajalooringi fotokogu

Ajalooring tähistab 78 aasta täitumist traditsioonilise kevadkonverentsiga

Ajalooring saab sel kevadel 78-aastaseks. Seda tähistame traditsioonilise kevadkonverentsiga Rahvusarhiivis 28. märtsil 2024, kus on sünnipäeva külalistel võimalus kuulata värskeid tudengite uurimistööde teemasid ja tulemusi.

TÜ Ajalooringi fotokogu

Selleks otsime kuut vaprat, kes tahaks oma teemast ja tegemistest teistele rääkida. Ettekande pikkus on 7 minutit + 3 minutit küsimuste jaoks.

Uurimistöö ei pea selleks sugugi täielikult valmis olema, tegemist ongi hea võimalusega katsetada oma esinemisoskust ning saada head sisukat ja sõbralikku tagasisidet õppejõududelt või teistelt kuulajatelt ning hiljem seega töö veel paremaks muuta. Ootame esinema kahte bakalaureuseõppe tudengit, kahte magistriastme üliõpilast ja kahte doktoranti. Teemad võivad jääda ajaloo, arheoloogia ja kunstiajaloo valdkonda.

Rahvahääletuse teel valitakse konverentsi lõpus välja ka parim ettekanne!

Registreeri end hiljemalt 21. märtsiks siin ja küsi vajadusel lisaküsimusi utajalooring@gmail.com

Vilnius

Alanud on rahvusvahelise üliõpilaskonverentsi teeside esitamine

1. mai 2004 Tammsaare pargis

Meie valik ja selle tagajärjed: 20 aastat Euroopa Liidus

Värviline pilt kirjaga AOraamatukogu.

Ao- ja ööraamatukogu tulevad taas!